Karemel Lab Bakery & Patisserie Cafe

Karemel Bakery Cafe, İstanbul’ un en gözde ve renkli semtlerinden Etiler’de yer alıyor.Beyaz ve beton grisi renklerin hâkim olduğu iç dekorasyonu, zengin ürün içeriklerine sahip menüsü ile günün her saatinde fırından yeni çıkmış lezzetleri misafirlerine sunan Karemel Lab Bakery, sizlere keyifli bir ortam sunuyor.
Etiler’de sabahın ilk ışıklarında mükemmel bir kahvaltı sunan Karemel Lab Bakery gün içerisinde de misafirlerine birbirinden leziz diyet, diyabetik kurabiye çeşitleri, gevrek, salata, börek ve ekmek çeşitleri, sütlü tatlı, pasta ve San Sebastian cheesecake çeşitleriyle alternatifler sunuyor.
Zengin içerikli ürün çeşitleri ile misafirlerine nefis lezzetler tattırmaya hazır olan Karemel Bakery Cafe kış aylarında sıcak dekorasyonu ile soğuk kış günlerini sıcak bir keyfe dönüştürürken, yaz aylarında ise misafirlerine verandasıyla açık hava keyfi yaşatıyor. Karemel Bakery Cafe, 2013’ten bu yana spor severlere, light ürünler tüketmek isteyenlere, bu ambiyansı yaşayarak, harika lezzetleri tatmak isteyenler için özel menüsüyle keyifli ve leziz dakikalar yaşatmaktadır.