Bayilik Başvurusu

  Kişisel Veri İşleme Açık Rıza Formu

Bu formu onaylamakla, yukarıda paylaşmış olduğum kişisel verilerimin,

Kişisel Veri Paylaşımı

Yukarıda paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz, bu verilerinizin işlenmesine ilişkin iletişim izni ve kişiselleştirilmiş reklamcılık uygulamaları onaylarınız doğrultusunda, bu hizmetlerin sunulabilmesi amacıyla;

RİDO TURİZM GIDA İNŞ. E-TTİCARET LTD. ŞTİ. (KAREMEL FIRIN) ile KAREMEL FIRIN’ın ilgili mağazaları (KAREMEL FIRIN’ın güncel mağaza bilgilerine www.karemelfirin.com adresinden ulaşabilirsiniz.) tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlara yönelik olarak KAREMEL FIRIN’ın sözleşme ilişkisi içerisinde olduğu yurtiçi ve/veya yurtdışındaki üçüncü taraflar, KAREMEL FIRIN iştirakleri ve bağlı ortaklıkları, KAREMEL FIRIN ve KAREMEL FIRIN mağazaları adına veri işleyen araştırma, tanıtım ve danışmanlık hizmeti veren firmalar, yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile paylaşılacaktır.

Vermiş olduğunuz onaylarınızı geri almak için;

  • Ticari elektronik ileti onayını geri almak için tarafınıza gönderilen sms veya e-postalardaki süreçleri takip ediniz.
  • Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin açık rızanızı geri almak için ayrıca dilediğiniz zaman iletisim@karemelfirin.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. maddesi uyarınca sahip olduğunuz haklarınız ve bu hakları nasıl kullanacağınız ile ilgili detaylı bilgiye www.karemelfirin.com  adresinde yer alan Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

 

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.