Bayilik Koşulları

BAYİLİK GİRİŞ BEDELİ İSİM HAKKI REKLAM KATILIM HAKKI YATIRIM MALİYETİ MAĞAZA BÜYÜKLÜĞÜ Teminat (Banka Teminat Mektubu / 1.Derece Gayrimenkul İpoteği
750.000₺ Cironun %5’i Cironun %1’i Ortalama 18.000₺/m2 Minimum 200m2 500.000₺
(Yukarıda belirtilen tutarlar KDV hariçtir ve İstanbul için geçerlidir.)
Bayilik giriş bedeli nedir? Bu bedel karşılığında hangi haklara sahip olacaksınız?

Bayilik giriş bedeli, KAREMEL FIRIN markamızı işletme adı olarak kullanabilmeniz için ödemiş olduğunuz bedeldir.

Bu bedel karşılığında belirlenmiş bir bölgedeki tek KAREMEL FIRIN mağazası olma imkanının yanı sıra tescilli isim ve logo kullanım hakkına sahip olacaksınız. Aynı zamanda KAREMEL FIRIN’ın yıllardır kazanmış olduğu tecrübesi ve bilgi birikimi de tarafınıza aktarılacaktır. İş idaresi ve yönetimi, satış deneyimi, dekorasyon, ekipman seçimi, satın alma süreçlerindeki fiyat ve vade avantajı gibi birçok konuda da avantaj elde etmiş olacaksınız.

KAREMEL FIRIN bayi zincirinin bir halkası olarak sizden önce ve sonra bizimle birlikte bu yola çıkan yatırımcılarımızın tüm deneyimlerini kullanma, yapılmış hataları tekrarlamama ve doğrulara daha çabuk ulaşma şansına sahip olabileceksiniz. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla büyüyen bayilik sektöründe yerinizi güvenilir bir firma ile alıyorsunuz.

Marka isim hakkı nedir ve neden ödenir?

Marka isim hakkı her sene aylık olarak ödenen ve bir önceki dönemin cirosunun %5’i + KDV olmak üzere belirlenen bedeldir. Bu bedel karşılığında mağazanızı açtıktan sonra KAREMEL FIRIN’ın anlaşma süresince devam edecek olan tüm desteklerinden faydalanabilirsiniz.

Dekorasyon süreci nasıl gelişmektedir?

Açılacak mağaza konumunun belirlenmesinin ardından öngörülen mağaza yerleşimi, projelendirme süreci ve tüm uygulama çalışmaları KAREMEL FIRIN’ın anlaşmalı mimari firması tarafından yürütülmektedir. Mağaza, tüm gerekli üretim ve satış ekipmanları ile “anahtar teslimi” ilkesi çerçevesinde tarafınıza teslim edilir. Mağaza dekorasyon süreci, mağazanın büyüklüğüne göre ortalama 2-3 ay arasında sürmektedir.

Mağaza konumu nasıl belirlenmektedir?

Mağaza konumu için KAREMEL FIRIN portföyünde bulunan noktalardan seçim yapılabileceği gibi işletmecinin önerileri de değerlendirilmektedir.

Ürünleri ve diğer malzemeleri nasıl temin edeceğim?

KAREMEL FIRIN mağazalarında satışa sunulan tüm ürünler RİDO TUR GIDA İNŞ.E-TİCARET LTD. ŞTİ. tarafından üretilir ya da temin edilir ve yatırımcıya muhtelif seferler ile ulaştırılır.

Pastacılık hakkında bilgi sahibi olmam gerekir mi?

Pastacılık hakkında herhangi bir bilgi birikimi ya da tecrübeniz olması gerekmemektedir. KAREMEL FIRIN ile yapmış olduğunuz işbirliğiniz ile sahip olduğunuz tüm bilgi, motivasyon ve enerjinizi müşteri memnuniyetini sağlayacak hizmet gereklerini yerine getirmek üzere yoğunlaştırma şansına sahip olursunuz. Tüm imalat süreci ise tarafımızdan karşılanacaktır. Deneyimler, daha önceden pastane sektöründe hiç tecrübesi olmayan yatırımcıların sisteme kolayca adapte olarak, yıllardır bu işi yapan diğer rakiplerine nazaran müşterilerine çok daha iyi hizmet verdiklerini ve dolayısıyla daha fazla kazanç sağladıklarını göstermektedir.

Herhangi bir eğitim görecek miyim?

Yatırımcı veya temsilciler mağaza açılmadan önce 4 haftalık sistem eğitimi alacaklardır. Bu eğitim şube açılışını takiben rutin olarak devam edecektir.

Bayilik “Franchise” hakkımı satabilir miyim?

KAREMEL FIRIN tarafından onay verildiği takdirde bayilik “franchise” hakkınızı devredebilirsiniz. Ancak bu hakkı tarafınızdan devralacak yatırımcı adayınızın da belirlenmiş olan değerlendirme aşamalarından başarıyla geçmesi gerekmektedir.

Bayilik “Franchise” hakkı alabilmem için hangi adımları izlemem gerekir?

İlk olarak KAREMEL FIRIN Bayilik Başvuru Formu’nu eksiksiz olarak doldurarak tarafımıza iletmeniz yeterlidir. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Başvur